Úvodní stránka | Kontakty | Stát: Česká republika | Jazyk: Čeština | Měna: CZK
PřihlášeníDveře Požárně bezpečnostní tř.2

Dveře Požárně bezpečnostní tř.2 nabízíme v širokém spektru povrchových úprav a barev. Kliknutím myši si vyberte požadovaný dezén, po přejetí myší přes některý z dezénů uvidíte ihned náhled vybraného modelu dveří v této podobě.Vzhledem k rozdílnostem v technologiích výroby použitých materiálů, z nichž jsou dveře a obložkové zárubně vyrobeny, nemusí být u povrchů vždy dosažena 100% shoda barevnosti dekorů a toto se nepovažuje za vadu a nemůže být předmětem reklamace.

Chcete dořešit výběr dveří
osobně ve studiu?

Vyberte si dveřní studio

Líbí se vám vybrané dveře a nejste si jistí výběrem dekoru, skla a dalších parametrů? Rádi vám pomohou naši specialisté ve dveřních studiích.Vyberte dekor

Cena od

Obrázky jsou pouze informativní, detailní zobrazení nemusí plně odpovídat skutečnosti.

Povrch SOLO 3D

Unikátní strukturovaný povrch SOLO 3D je velmi odolný proti mechanickému poškození, snadno se udržuje a navíc dokonale imituje strukturu dřeva nejen na pohled ale i na dotek.

Povrch 3DPovrch Laminát 0,8 mm (CPL 0,8 mm)

Extrémně odolný povrch proti oděru a poškrábání. Vhodný pro oblast s každodenní velkou zátěží např. nemocnice, školy, hotely.

Povrch CPL 0,8 mmPovrch CPL

Velmi odolná varianta proti mechanickému poškození, CPL fólii totiž jen tak něco nepoškrábe. Mimořádně odolná je také vůči vlhkosti či slunečnímu záření. CPL povrch je možné ošetřovat běžnými čisticími prostředky.

Povrch CPL 0,2 mmPovrch SOLO MATRIX

Povrch SOLO MATRIX je technologicky velmi vyspělý produkt - výsledek sofistikovaného výzkumu, špičkových technologií, ale zároveň i řemeslné péče o detail. Vyznačuje se dokonalou odolností vůči nejrůznějším vlivům a navíc i perfektním vzhledem připomínajícím strukturu dřeva - představuje tak dokonalou rovnováhu mezi estetikou a funkčností a je tak ideálním prvkem pro Váš interiér. Tento unikátní laminátový povrch jsme pro Vás přivezli přímo z Itálie a nabízíme Vám jej v dekorech, jejichž názvy Vám připomenou záižitky z loňské dovolené - Mondena, Rimini, Palermo a Florence, Monza, Trento ....

Povrch MATRIXZpět na výběr modelu

Chcete dořešit výběr dveří osobně ve studiu?

Vyberte si dveřní studio

Líbí se vám vybrané dveře a nejste si jistí výběrem dekoru, skla a dalších parametrů? Rádi vám pomohou naši specialisté ve dveřních studiích.

Vaše sestava

Dveře Požárně bezpečnostní tř.2

Povrch: CPL 0,2 mm

Dekor: ořech

Cena od 11 430 Kč cena je bez DPH